Partnerzy

BABELL

Na jakość produktów firmy Babel składa się precyzja pracowników i wysoka jakość tkanin sygnowana znakiem towarowym lycra®.
Babell w swojej ofercie ma zarówno proste klasyczne kroje przeznaczone dla kobiet preferujących tradycję i wygodę oraz kolekcje wzbogacone o hafty i gipiury. Różnorodność fasonów i kolorów sprawia, że każda kobieta ma szansę dobrać model do własnego stylu. Firma jest przykładem tego, że produkt polski może mieć doskonałą jakość.
Stała analiza potrzeb klientów oraz trendów mody gwarantują, że jest to wybór dobrej marki.

DISETA MARBET

Firma MARBET istnieje na rynku polskim od 1990 roku. W 1991 roku firma jako pierwsza w Polsce sprowadziła z Włoch rajstopy typu stretch, marki Vignioni.
W miarę upływu czasu wymogi klientów zobligowały do poszukania rajstop bardziej trwałych i eleganckich, i tak powstała linia rajstop o nazwie DI SETA, CLASSIC FASHION i GO. W kolekcji DI SETA znajduje się około 30 gatunków rajstop w pełnej kolorystyce. Pod nazwą DI SETA występuje również kolekcja bielizny bezszwowej.

CONTIM

CONTIM to awangarda na rynku, synteza ultranowoczesnych technologii, najwyższej jakości surowców i wzornictwa w branży tekstylnej (w szczególności skarpet i pończoch).

ELDAR

Firma Elear jest renomowanym producentem bielizny damskiej. Elegancka i wygodna bielizna o rozpoznawalnym stylu i modnym kroju, zgodnym ze światową tendencją podkreślania kobiecości. Firma jest przykładem, że bielizna wyprodukowana w Polsce może mieć naprawdę doskonałą jakość i piękną formę.

Największym atutem firmy są kolekcje bardzo atrakcyjnych wyrobów, wykonanych z wysokiej klasy surowców. Doskonałe dzianiny, piękne pleny i wdzięczne koronki to podstawa oryginalnych bluzek, koszulek i bielizny.

GATTA

Firma FERAX właściciel marki Gatta rozpoczęła działalność w 1993 roku.
Lata intensywnego rozwoju i inwestycji w nowoczesny park maszynowy zaowocowały zdobyciem pozycji lidera - obecnie firma jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Potwierdzeniem zaufania i najwyższej jakości jest już sześciokrotne zdobycie Złotego Lauru Konsumenta, nagrody przyznawanej produktom najczęściej wybieranym przez konsumentów, polecanym innym i pozytywnie ocenianym.

GLAMOUR

Firma specjalizująca się w ekskluzywnej bieliźnie. Wysoka jakość rajstop, pończoch, podkolanówek i bielizny osobistej bezszwowej.
Firma , której nadrzędnym celem jest zadowolenie klientek corocznie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Marka ta osiągnęła nie tylko sukces rynkowy, ale została też doceniona przez kobiety doceniające luksus.

KINGA

Firma istniejąca na rynku bielizny od 1994 roku. Ekspert w produkcji bielizny damskiej typu push-up. W ofercie także biustonosze, figi, springi, gorsety i koszulki w bogatej gamie kolorystycznej.
Nagrodzeni Srebrnym Laurem Konsumenta oraz Złotym Laurem Konsumenta, które przyznane zostały w oparciu o rozpoznawalność marki na rynku i jakości produktu. Wyróżnieni także certyfikatem Fair Play nadawane firmą kierującym się w swojej działalności uczciwością, rzetelnością i lojalnością.

NORMAN

Włoski producent bielizny specjalistycznej. Wyszczuplające i modelujące sylwetkę figi, gorsety i pasy zdobyły uznanie wśród polskich klientek zachwycając wysoką jakością i wytrzymałością. Fasony zaprojektowane przez specjalistów zajmujących się na co dzień modelowaniem sylwetek i ukrywaniem niedoskonałości natury.

WOL-BAR

Od chwili powstania, w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku, firma stawia największy nacisk na jakość i wzornictwo swoich wyrobów. Służy temu współpraca z najlepszymi europejskimi dostawcami jak i skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji. Dzięki unikalnemu wzornictwu, pomysłowym detalom i dbałości o szczegóły wyroby firmy zdobyły uznanie klientek i wyznaczają trendy na rynku bieliźniarskim w Polsce.