Metody płatności

W sklepie internetowym WOMANSECRET działający pod adresem http://womansecret.pl macie Państwo do dyspozycji 3 formy płatności:
 1. PRZELEW NA KONTO:
  Po dokonaniu zamówienia należy przelać na konto sklepu kwotę równą sumie wartości zamawianego towaru i kosztów przesyłki. W tytule przelewu prosimy wpisywać numer zamówienia, który otrzymacie Państwo w e-mailu potwierdzającym. Wpłaty należy przelewać na konto: Firma Usługowo-Handlowa Ewmar Ewa Kowalska zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej w Płocku pod numerem 6186. ul. Północna 6/39,09-100 Płońsk
  Nr rachunku PKO BP S.A., 22 1020 1169 0000 8502 0015 3379
 2. PŁATNOŚĆ ON-LINE:
  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay
 3. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE:
  Przy tej metodzie płatności należność za zamówienie uiszczacie Państwo Kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Do wartości towaru i kosztów przesyłki doliczana jest stała opłata za pobranie. Po dokonaniu zamówienia zostanie wysłany do Państwa mail z prośba o potwierdzenie zamówienia lub nasz Pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 48 godzin i potwierdzi dane niezbędne do zrealizowania transakcji i kwotę, na którą opiewa zamówienie oraz termin dostawy. Po akceptacji mailowej zamówienia bądź ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienie zostanie przekazane do realizacji. W przypadku braku możliwości kontaktu ze względu na błędny numer telefonu i nieprawidłowy adres e-mail zamówienie zostanie anulowane w ciągu 5 dni od daty zakupu.